10.3 C
Скопје
23. јануари 2021
Centar.mk – Дознај сѐ!
Home » Брима галуп

Tag : Брима галуп

Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Анкета на Брима Галуп: На 10 дена пред избори драматична предност на СДСМ пред ВМРО ДПМНЕ

CENTAR MKD
Анкетата на Брима Галуп на 10-тина дена пред изборите покажува дека СДСМ е водечка партија согласно поддршката на граѓаните. На прашањето за која политичка партија...