Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : бранислав несторовиќ

Коронавирус Свет

На експертот на Вучиќ му се заканува забрана за работа, го пријавиле неговите колеги

CENTAR MKD
Против проф. д-р Бранимир Несторовиќ, член на српскиот Кризен центар за борба против коронавирус, е поднесено барање до комисијата за етика на Лекарската комора на...