19.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Брајан Адамс
КоронавирусСветМозаик

Брајан Адамс позитивен на Ковид-19 по летот за Италија

M T
Канадскиот пејач Брајан Адамс во четвртокот соопшти дека бил позитивен на Ковид-19 откако одлета во Италија и дека е во болница. Адамс, кој исто така...