15.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бизнисмен
СВЕТ

Албански бизнисмен пронајден мртов во Торино

M T
Албанскиот бизнисмен Фатмир Ара, кој исчезна пред два дена, е пронајден мртов во селото Сан Карло Канавесе во Торино. Италијанските медиуми јавуваат дека телото било...