1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » беса транс
МАКЕДОНИЈА

Министерството за транспорт: „Беса транс“ има лиценца до 2022 година

M T
Министерството за транспорт и врски соопшти дека превозникот „Беса транс БТБ“ од Скопје добил лиценца за вршење меѓународен слободен превоз на патници во 2018 година...