Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бекам
СветShowbiz

Дејвид Бекам ги насмеа фановите со видеo од Јадран: Не можам ни кафе да се напијам на мир

M T
Дeјвид Бекам ги насмеа своите следачи на Инстаграм со најново видео од семејниот одмор во Хрватска. Тој се пошегува на сметка на сопругата Викторија и...