Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » автстриски инфектолог

Tag : автстриски инфектолог

Коронавирус Centar Свет

Австриски инфектолог: Секој од нас, порано или подоцна, ќе се зарази со коронавирус

CENTAR MKD
Австрискиот инфектолог Франц Алербергер не верува дека коронавирусот ќе се искорени и верува дека секој од нас ќе се зарази порано или подоцна, но тој...