19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » апсење на полицаец
CentarМакедонија

Вечерва уапсен полицаец – Фатен како бара мито

CENTAR MKD
Инспектори од криминалистичката полиција на МВР вечерва во Куманово приведоа полицаец од Скопје, кој барал пари од кумановска фирма лажно ветувајќи дека ќе сопре наводна...