Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : антивладини протести

Свет

Видео кое ја потресе Србија и регионот: „Тато, ова е за тебе“

CENTAR MKD
Откако српскиот претседател Александар Вучиќ најави повторно воведување на полициски час во земјата поради влошувањето на ситуацијата со коронавирусот, голем број на граѓани се собраа...