15.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : Александар Вулин

Свет

Српскиот министер за одбрана повика на апсење на опозициските политичари

CENTAR MKD
Српскиот министер за одбрана Александар Вулин излезе со соопштение на веб-страницата на министерството во кое ги коментира вчерашните протести во Белград. Според него, опозициските политичари...