16.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » 2019
ТОП ВЕСТИЛИЧНОСТ НА ГОДИНАТА

Зоран Заев е личност на годината во Македонија

CENTAR MKD
Уредничкиот колегиум на Centar.mk, традиционално секоја година избира Личност на годината. За посебни постигнувања на полето на економијата и лидерство во 2019-та година е избран...