17.8 C
Скопје
14. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » За нас
За нас Centar Во тренд...

Centar.mk како општествено одговорен медиум веќе неколку дена воведе рубрика за пандемијата од коронавирус, каде во реално време ќе се информирате за препораките, новостите и владините информации

CENTAR MKD
Македонската новинска агенција Centar.mk како општествено одговорен информативен медиум уште од пред неколку дена воведе посебна рубрика за информирање на јавноста во реално време поврзана...
За нас Македонија ТОП ВЕСТИ

Centar со скромен буџет и лавовски мотивиран тим е меѓу најчитаните портали за вести во Македонија

CENTAR MKD
Со скромен буџет, но лавовски мотивиран тим, успеавме да покажеме дека и оваа 2019-та година Centar.mk е меѓу најчитаните десетина информативни портали во Македонија. Мал...
За нас Бизнис

Дали знаевте дека рекламите кои се појавуваат на Centar.mk се 100% безбедни?

CENTAR MKD
Centar.mk е Новински интернет портал кој има свое речиси деветгодишно искуство во онлајн издаваштвото на национално ниво. Нашиот маркетинг сектор се труди рекламите поставени на...