12.8 C
Скопје
16. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Пронајдена девојката што вчера беше пријавена за исчезната

Денеска (31.03.2024) во 18.05 часот во близина на хотел “Белви” во Скопје полициски службеници од СВР Скопје ја пронајдоа Е.Ч. (20) од Република Албанија, за која од страна на нејзина другарка вчера беше пријавено дека се оддалечила од домот. Е.Ч. е во добра здравствена состојба.

Спонзорирано: