10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
ЛОКАЛНО

Без струја дел од општина Центар

ЕВН Македонија АД известува дека денеска без електрична енергија ќе останат делови од општина Центар.

Во период од 08:30 до 16:00 часот, корисниците од улица Коста Кирков бр. 3, улица Дебарца бр. 13 во општина Центар ќе останат без струја.

Спонзорирано: