5.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Доаѓаат пари за два хороскопски знаци – Дали сте еден од среќниците до Нова Година?

Бик (20 април – 20 мај):
Бик, вашата финансиска стабилност ќе забележи поттик овој декември. Без разлика дали тоа е преку неочекуван бонус, успешна инвестиција или голема финансиска среќа, очекувајте дополнителна готовина да ви дојде на патот.

Лав (23 јули – 22 август):
Лав, вашата харизматична енергија привлекува профитабилни можности во декември. Вашиот храбар пристап и самодоверба отвораат врати за финансиски придобивки. Внимавајте на неочекувани извори на приход и уживајте во финансискиот центар на вниманието.