10.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
фото Centar.mk
МАКЕДОНИЈА

Исчезна велешанец, полицијата во потрага

Маж на возраст од 59 години бил пријавен за исчезнат во СВР Велес вчера во 19 часот.

Исчезнувањето во полиција го пријавил неговиот внук, кој појаснил дека вујко му со иницијали Д.П. живеел сам.

Полицијата трага по лицето.