4.8 C
Скопје
7. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Изгореа две возила во Аеродром

Денеска (21.11.2023) во 06.33 часот во СВР Скопје пријавено е дека на подрачје на општина Аеродром настанал пожар во патничко возило „пежо“, сопственост на лице и патничко возило „санг јонг“, сопственост на друго лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОПУЛАРНО НА ИНТЕРНЕТ...

1.

ДРЖАВАТА ДЕЛИ ПОМОШ: По 3000 денари месечно за пензионерите кои земаат најниски пензии – пари секој месец ќе им стигаат и на учениците и студентите

2.

АХВ: Се повлекува негазирана флаширана вода, не е безбедна за пиење!

3.

Ескорт дамите открија како изгледа платената интимна врска: „Често доживувам оргазам со спонзори“