25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
dozd
МАКЕДОНИЈА

ВИДЕО Силно невреме со пороен дожд, грмежи и град го погоди Ресен – делови се без струја

ВИДЕО Силно невреме со пороен дожд, грмежи и град го погоди Ресен – делови се без струја.

Невремето и натаму трае.