Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Младо момче претепано пред уготителски објект од неколку лица

На 13.05.2023 во 08.00 часот во Полициска станица Гостивар, лице (23) од Гостивар пријавил дека околу 04.00 часот, пред угостителски објект и во близина на средно училиште во Гостивар, бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.