15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Што најавува СДСМ?

Резулати што прават разлика се вели во пораката која ја објави СДСМ предмалку на фејсбук.

Наскоро ќе дознаеме велат од владејачката партија.