Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Откако неговото милениче било нападнато од друг миленик, се степале и газдите на милениците

На 19.01.2023 околу 21.30 часот во Полициска станица Центар, З.Д.(42) од Скопје пријавила дека околу 16.00 часот во парк на кејот на реката Вардар, во близина на угостителски објект на подрачје на Центар, нејзиниот малолетен син, откако неговиот домашен миленик бил нападнат од друг миленик, бил физички нападнат од сопственикот на миленикот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.