Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarЛокално

(ФОТО) Дедо мраз во свој стил пристигна во Струмица

Новогодишната магија во најубавата македонска општина Струмица е во полн ек.

Во свој стил на само десетина часа пред дочекот на новата 2023 пристигна и Дедо Мраз Во магичната Струмица и ги израдува најмалите.