Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+Македонија

Прес-конференција на министерот за економија Крешник Бектеши

Денеска со почеток во 10:30 часот, прес-конференција ќе одржи министерот за економија Крешник Бектеши.