22.8 C
Скопје
25. јуни 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

На Твитер објавено видео како еден од осудениците за 27-ми април, конзумира херион во затвор

На социјалната мрежа Твитер утрово е објавено видео на кое се гледа осуденик за насилството од 27 ми април како конзумира хероин во затворот, објави 24 инфо.

На видеата објавени од профилот TitoMKD се гледаат и други учесници од 27-ми април, исто така осудени на неколкугодишни казни затвор.

 

Видеата може да ги погледнете тука.