22.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Велигденска трпеза Направи Сам

Замотала конец околу балон. Откако ќе ја видите причината, ќе посакате да го направите истото

Замотала конец околу балон. Откако ќе ја видите причината, ќе посакате да го направите истото

Велигденските јајца веројатно се најголемиот симбол на празникот.

Откако ќе ги декорирате Велигденските јајца, ви предлагаме да направите и вакви украси.

Неверојатно се вклопуваат со декорацијата на трпезата со Велигденските јајца.

Погледнете го видеото…