Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Скопјанец најден мртов во стан на „Џон Кенеди“

Во Полициската станица Бит-пазар во попладневните часови на 12 февруари било пријавено дека во стан на скопската улица Џон Кенеди починат бил пронајден 38-годишен скопјанец.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итната медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција./Makfax

спонзорирано: