Секогаш во средиштето на збиднувањата...

ЈСП утре ќе сообраќа по неделен возен ред

Од Јавното сообраќајно претпријатие ЈСП Скопје информираат дека утре, поради државниот празник 23 Октомври – Ден на македонската револуционерна борба, автобусите од јавниот превоз ќе сообраќаат по неделен возен ред.

error: Соддржината е заштитена.