Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Шилегов на ФБ: Започнуваме со поствување на новата комунална опрема, за почисто Скопје (Фото)

Градоначалникот на Град Скопје вчера вечерта на социјалните мрежи објави дека Градот започнал со поставување на новата комунална опрема.

-Започнуваме со поставување на новата комунална опрема. За поубаво и почисто Скопје. Да го чуваме Скопје. Сите заедно, напиша Шилегов на Фејсбук.

Loading…


Во тренд…