Секогаш во средиштето на збиднувањата...

ФОТО: Нивес Целзиус секси и со вишок на килограми

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус важи за една од најзгодните жени во регионот. Таа редовно објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. На нив во преден план се секогаш нејзините облини.

Факт е дека во последно време Нивес има вишок на килограми и со нив изгледа одлично,, впрочем погледнете:

Loading…