Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Хорор во Македонија: Тинејџерка пријавила дека била силувана неколку пати

Деветнаесет годишна жителка на тетовско село, вчера пријавила дека во периодот од јуни до август годинава била неколку пати силувана.

Додека престојувала во изнајмен стан во Тетово, врз неа неколку пати била извршена обљуба од 58-годишник од тетовско Новаке и од уште едно непознато лице.

Осомничениот, кој и го обезбедил станот и во кој повремено се среќавале, е во СВР Тетово и се расчистува случајот.

error: Соддржината е заштитена.