Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Спасов: Паранојата кај суетни новинари е опасна болест

Професорот Ѓорѓи Спасов на својот фејсбук профил објави статус во кој напиша “Паранојата кај суетни новинари е опасна болест.”

Во коментар се јави новинарот Бранко Геровски кој напиша “Благодарам, професоре. Ви личи и на годините”, на што професорот Спасов му одговори “Не мислев на тебе. Случајно си се препознал.”

Паранојата кај суетни новинари е опасна болест.

Gepostet von Gjorgji Spasov am Mittwoch, 14. August 2019

Во тренд…