Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Заев најави нови смени: Ние сме на почеток од реконструкцијата, следуваат промените во вториот третиот ешалон

-Ние сме на почеток од реконструкцијата, следуваат промените во вториот третиот ешалон, порача вечерва премиерот Зоран Заев за тв Клан.

– Треба да се отстранат слабостите. И на локално ниво, дециден е премиерот.

– Ние сме на почеток од реконструкцијата, следуваат промените во вториот третиот ешалон. Треба да се отстранат слабостите. И на локално ниво, додаде тој.

error: Соддржината е заштитена.