Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Директорката на УЈП, Сања Лукаревска вечерва објави важна вест за Мој.ДДВ – Од сега проектот достапен и за ајфон

– Почитувани,

Од овој момент апликацијата MojDDV е достапна и за корисниците на iOS на Аpple store на следниот линк : https://apps.apple.com/us/app/moja-banka-mobile-banking-obsg/id1472553785

Преземете ја апликацијата на вашиот iPhone и скенирајте ги вашите фискални сметки, напиша директорката на УЈП Сања Лукаревска.

Почитувани, Од овој момент апликацијата MojDDV е достапна и за корисниците на iOS на Аpple store на следниот линк :…

Gepostet von Сања Лукаревска am Donnerstag, 11. Juli 2019

error: Соддржината е заштитена.