22.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Во секој момент се очекува обраќање на Зоран Заев и Стево Пендаровски

Вечерва во 21.30 часот, во седиштето на СДСМ, ќе се одржат две последователни изјави за медиуми.

-Стево Пендаровски, заеднички кандидат за претседател, и
-Зоран Заев, претседател на СДСМ.

CENTAR.MK ќе се вклучи во живо.