Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Врие од полиција во Чаир – предмалку грабеж во позната банка

Утрово во позната скопска банка се случил грабеж, а во моментов има полиција, јави Тв21.

Повеќе информации се очекуваат наскоро.

error: Соддржината е заштитена.