19.8 C
Скопје
20. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Тојота јарис

Tag : Тојота јарис

АвтоЦентар

Toyota Yaris – новата енергија која не ти дава да застанеш

CENTAR MKD
Уникатен и препознатлив, новиот Toyota Yaris е најдобриот избор за сите оние кои се во потрага по компактен, удобен, моќен и безбеден автомобил. Четвртата генерација...