Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

(ВИДЕО) Газдата на куќата каде е пријавен Онишченко истепа снимател и го покажа половиот орган пред камера

Сопственикот на куќата која е пријавена како престојувалиште на Украинецот Олександр Онишченко ја нападна екипата на Тв 24.

Сопственикот на куќата на чија адреса е пријавен дека живее (иако Онишченко никогаш не бил во куќата) Украинецот гонет за корупциски скандали и проституција, најдрско и ги соблекува панталоните и го покажува половиот орган кон камерата.

Не застанува на своето непристојно однесување и почнува да вика по снимателот кој е на јавна површина.

Деновиве се додека дека Украинецот поседувал македонски пасош.