18 C
Скопје
26. февруари 2021
Centar.mk – Дознај сѐ!
Македонија

СДСМ: На самитот на ЕПП Мицкоски доживеа дебакл, целосен меѓународен пораз на лажните и лицемерни политики

На самитот на ЕПП Мицкоски доживеа дебакл, целосен меѓународен пораз на лажните и лицемерни политики, соопштија од СДСМ.

повеќе во видеото: