29.8 C
Скопје
5. август 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Author : CENTAR MKD

Мозаик

Десет најголеми катастрофи снимени со камера (видео)

CENTAR MKD
Природата може да биде преубава – но и неверојатно разорна, потсетувајќи не колку сме мали на овој свет. Науката и технологијата можеби напредувале на сите...
Мозаик

Генијално: Направил скриен кревет и двојно го зголемил просторот во собата! (видео)

CENTAR MKD
Ви претставуваме одличен начин како да го искористите станбениот простор на најдобар можен начин. Овој човек направил скриен кревет и двојно го зголемил просторот во...
Мозаик

Пронашле чудна дупка во шумата, но никогаш не го очекувале ова на другата страна! (фото)

CENTAR MKD
Постојат многу нешта кои можете да ги доживеете кога ќе се качите на планина. Самите погледи често се феноменални, но постојат и многу други сензации....
Мозаик

Кога ќе видите што прави ова девојче покрај огромни кучиња ќе останете без здив! (видео)

CENTAR MKD
Германските овчари имаат репутација на послушни и заштитнички кучиња, но знаат и како да ги забавуваат вашите деца. Кога ќе го видите ова девојче покрај...
Мозаик

На својот син му кажала дека во нејзиниот стомак расте бебе. Неговата реакција насмеа милиони (видео)

CENTAR MKD
Синот на Сара Бромби веќе подолго време сака да има мал брат или сестричка. Етан е стар само 5 години, и неговата желба конечно е...
Мозаик

Пронашле стара када во ѓубре. Кога ќе видите што направиле од неа ќе паднете од стол!

CENTAR MKD
Корисник на популарната страница „Imgur“ одлучил со цел свет да сподели неколку фотографии од една неверојатна трансформација. Имено, додека шетал со својата девојка, во еден...
Мозаик

Кога богаташи ќе тргнат по невестата… (видео)

CENTAR MKD
Пред да го погледнете видеото подолу, треба да знаете дека ова не е реклама за Мерцедес! Се работи за колона сватови забележана на далечен Кавказ....
Мозаик

Мало девојче видело огромен питон покрај прозорот… Но обратете внимание на нејзините раце кога ќе се приближи!

CENTAR MKD
Питоните се опасни предатори кои можат да го задават речиси секое животно. Затоа од овие змии се плашат многу луѓе. Меѓутоа, псотојат луѓе како што...
Мозаик

Го спасила овој мајмун пред 18 години. Погледнете што се случило кога повторно се сретнале! (видео)

CENTAR MKD
Линда Коебнер имала само 23 години кога ги отворила кафезите на три шимпанза кои цел живот го поминале во лабораторија и кои никогаш не ја...
Мозаик

Гостин на свадба случајно го застрелал младоженецот во глава (видео)

CENTAR MKD
Еден младоженец настрадал на својата свадба во Индија откако еден гостин случајно го застрелал со пиштол. Снимката која се појави на интернет прикажува како гостите...
Мозаик

Хулиган излегол од автомобил и тргнал да истепа старец. Она што се случило во продолжение е изненадувачко! (видео)

CENTAR MKD
На руските улици не може да се случи ама баш ништо што би не изненадило. Овој пат ни доаѓа снимка од неверојатна тепачка. Имено, еден...
Мозаик

Ставила сода бикарбона под очите: Кога ќе видите што добила, ќе го направите истото!

CENTAR MKD
Многу жени зборуваат за корисните својства на сода бикарбона. Ја користат за разубавување, кога ја чистат куќата, кога готват. Меѓутоа, жените најмногу сакаат кога ја...