5.8 C
Скопје
4. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
СВЕТ

Хорор вечерва го потресе Балканот – Полицаец уби жена

Полицаец со пиштол убил жена во трговски центар во Тузла Полицискиот инспектор синоќа убил жена во трговски центар во Тузла, дознава порталот „Аваз“.

Засега се утврдува каков однос имал со убиената која ја убил со пиштол. Набргу по убиството, сторителот е уапсен.

На местото на настанот има дежурен обвинител и бројни полициски сили.

Телото се уште е на подот од трговскиот центар, со локва крв околу него.