4.8 C
Скопје
10. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
СВЕТ

Ужас во Србија: маж пукал во љубовницата, па ја убил сопругата, а потоа и себеси

Тешко злосторство се случило кај Крушевац, Србија.

Според првичните информации од теренот, мажот првин пукал во љубовницата во Крушевац, а потоа ја убил сопругата кај Кукљин во околината на Крушевац.

На крајот се самоуби во близина на Милутовац, од каде што е по потекло, пишува „Блиц“.