4.8 C
Скопје
7. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
илустрација / pixabay
СВЕТ

Нов хаос во Франција: Евакуирани пет аеродроми поради закани за бомби

Десет француски аеродроми вчера беа цел на нови закани за бомби, а пет од нив се евакуирани, соопштија аеродромските служби.

Поради овие закани, летовите беа одложени на некои аеродроми.

Минатата недела имаше 70 лажни закани за бомби на француските аеродроми.

ПОПУЛАРНО НА ИНТЕРНЕТ...

1.

ДРЖАВАТА ДЕЛИ ПОМОШ: По 3000 денари месечно за пензионерите кои земаат најниски пензии – пари секој месец ќе им стигаат и на учениците и студентите

2.

АХВ: Се повлекува негазирана флаширана вода, не е безбедна за пиење!

3.

Ескорт дамите открија како изгледа платената интимна врска: „Често доживувам оргазам со спонзори“