Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarСвет

БЕЗЖИВОТНО ТЕЛО НА МОМЧЕ (2) ПРОНАЈДЕНО ВО РЕКА ВО ТУТИН, Србија: Трагичен крај на потрагата по малото момче – градот обвиен во црно

Во Тутин е пронајдено тело на двегодишно дете по кое се трагало

Потрагата имаше трагичен крај.

Малото момче денеска околу 16 часот и 10 минути паднало во реката Видрењак кај овој град и исчезнало под водата.

Можеби ќе ве интересира…

  • Biznispro.com
  • Вести +
  • Жена
Ова се сите неработни денови за новогодишните и божикните празници во 2023 година

Со доаѓањето на крајот на старата 2022 година, многумина се прашуваат кои се неработните денови кои следат во декември и јануари со цел да си го испланираат слободното и празнично… Прочитај повеќе

Зеленски: Не му дозволуваме на непријателот да ги исполни своите намери, Русија бележи големи загуби

Украинскиот претседател Володимир Зеленски (Зеленски) зборуваше во ново видео обраќање во кое изјави дека ситуацијата на фронтот е многу тешка. – И покрај екстремно големите руски загуби, окупаторите се обидуваат… Прочитај повеќе

Еве што се случува во телото на жената за време на ПМС: Хормоните се главни виновници за се

Најголема улога во женското репродуктивно здравје имаат хормоните кои регулираат голем број процеси во организмот. Така, под влијание на хормоните може да се забележат одредени појави во телото на жената… Прочитај повеќе