Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
СветShowbiz

Дејвид Бекам ги насмеа фановите со видеo од Јадран: Не можам ни кафе да се напијам на мир

Дeјвид Бекам ги насмеа своите следачи на Инстаграм со најново видео од семејниот одмор во Хрватска.

Тој се пошегува на сметка на сопругата Викторија и напиша дека не може ни кафе на мир да испие.

Пензионираниот фудбалер во видео покажува како ужива во кафе на јахта додека плови по Јадранот, но Викторија упадна во кадар додека ги извршува своите утрински активности.

Досега видеото го погледнале повеќе од два милиони луѓе.

Модната дизајнерка вежба на палубата, а потоа на својот Инстаграм го сподели видеото на нејзиниот сопруг и одговори на неговата шега.

„Се чини дека Дејвид повторно ги прескокна вежбите за нозе“, напиша таа на Инстаграм-стори.

Можеби ќе ве интересира…

  • Biznispro.com
  • Вести +
  • Жена
ПАДНА ОДЛУКА: Ново значително поевтинување на бензинот и дизелот, ова се новите цени

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,48 % во… Прочитај повеќе

Ковачевски: Мицкоски секое утро прво проверува на телефонот што кажал Апасиев

Претседателот на СДСМ, Димитар Ковачевски смета дека е изводливо до 2030 година земјата да стане полноправна членка на ЕУ. Тој од трибината „Силно и одлучно кон иднината“ од Велес кажа… Прочитај повеќе

Еве што се случува во телото на жената за време на ПМС: Хормоните се главни виновници за се

Најголема улога во женското репродуктивно здравје имаат хормоните кои регулираат голем број процеси во организмот. Така, под влијание на хормоните може да се забележат одредени појави во телото на жената… Прочитај повеќе

Можеби ќе ве интересира

Кои се придобивките од пиењето кафе: омилениот пијалок на многу луѓе може да го намали ризикот од дијабетес

CENTAR MKD

ШОК СТУДИЈА КОЈА ОТКРИВА ДЕКА ИМАТЕ ПСИХОПАТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ! Ако пиете вакво кафе, луѓето треба да се пазат од вас

M T

Несакани ефекти од пиењето црно кафе: Еве до што може да доведе прекумерното внесување на кофеин

M T

Еве која храна го подобрува расположението и колку кафе треба да пиеме

M T

АЛТЕРНАТИВИ КОИ ВРЕДИ ДА СЕ ПРОБААТ – Овие неколку намирници ќе ве разбудат подобро од кафето наутро

M T

Не го фрлајте КАФЕТО! – Искористете го за да ги исчистите ОВИЕ ПЕТ РАБОТИ во вашата кујна

M T