Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Коронавирус + Македонија ТОП ВЕСТИ

Пандемијата во полн ек: 1732 новозаразени, 13 починати од коронавирус

Денеска се регистрирани 1732 новозаразени од 6925 тестови што е 25 проценти на заразени од тестирани, дознава Centar.mk

Починаа 13 лица.

Наскоро повеќе информации.