Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Uncategorized Македонија ТОП ВЕСТИ

Во живо:Историски и емотивни моменти на дебатата а независност – Заев ги одложи состаноците и побара дебатата да трае колку што потребно

Историски и емотивни моменти на дебатата а независност – Заев ги одложи состаноците и побара дебатата да трае колку што потребно.

Свое Обраќање имаше и премиерот Зоран Заев.

Во продолжение може да го последите излагањето на говорниците: