Секогаш во средиштето на збиднувањата...

ВО ЖИВО: Прес конференција на Венко Филипче

Прес-конференцијата на министерот за здравство, Венко Филипче која почнува во 16 часот, ќе ја емитуваме во живо на Centar.mk во продолжение на оваа вест:

.

спонзорирано: