Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Го каснало куче скитник

На 10.07.2019 во 00,35 ч. Д.П (40) од Куманово пријавил дека на ул.„Димче Мирчев“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата нога.

Во тренд…