Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Прсти да излижеш: Нутела лиснато тесто (видео)

Dave Hax е популарен Јутјубер кој не воодушевува секојдневно со своите идеи.

Овој пат подготвил рецепт кој не бара многу време, а крајниот резултат е неверојатен.

Се што ви е потребно е лиснато тесто, Нутела и жолчка од јајце.

Погледнете и споделете со пријателите:

https://youtu.be/pqMhtvytVTQ

Loading…


Во тренд…