Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Летна Шема Мозаик

ОВА е доказ дека цел живот погрешно сте јаделе лубеница (видео)

На видеото во прилог, популарниот „Јутјубер“ Дејв Хакс ќе ви покаже како да исечете лубеница на најлесен начин.

Сигурни сме дека откако ќе го погледнете видеото, веќе никогаш нема да сечете лубеница на ист начин…